Ga naar hoofdinhoud
Boek nu je kampeeravontuur 🚐☀️

Naar hoofdinhoud gegaan

KAMPER-WILLE

De Tike

Eigendom van Symen

Rental type:

Camper

Berth:

Slaapplaatsen 2

Hire type:

Rijden

Pet Policy:
Huisdieren niet toegestaan
Leuk dat je interesse hebt in het huren van onze camper. Na 4 jaar met veel plezier onze camper te hebben verhuurd, werd het tijd voor de volgende stap! Oftewel begin 2024 hebben wij een NIEUWE CAMPER gekocht! En ook deze camper is heerlijk om in te wonen en mee op pad te gaan, waar ook weer alles op en en aan zit. Onze oude camper reed al fantastisch, deze doet het nog beter! Onze camper is van alle gemakken voorzien, te weten: • 2 éénpersoonbedden welke eenvoudig zijn om te bouwen naar 1 groot 2 persoonsbed. (210 x 220 cm) • extra grote en lange keuken met veel ruimte, 3 pitsgasstel en spoelbak. (zie foto) • douche en toilet ruimte, waarin je heerlijk kunt douchen - de boiler zorgt voor voldoende warm water om rustig te kunnen douchen, zonder je te hoeven haasten omdat het warm water opraakt. • omkeerbare stoelen, waardoor een gezellige rond-zit ontstaat. • 2 Zonnepanelen van 130W met 100A Lithium accu en 220V/1500W omvormer zodat je eenvoudig ook je laptop en je telefoon op kunt laden als je niet op 220V bent aan gesloten. Of snel even een kop thee of koffie wilt zetten met de waterkoker als je "off-grid" staat of onderweg bent. Bij de tafel zitten 2 usb-aansluitingen, wat handig is voor je telefoon. * Ondanks dat het geen hoge koelkast is, gaat er behoorlijk veel in. Ook in het vriesvak kun je gerust bevroren spullen mee nemen. Deze blijven perfect bevroren. • Grote garage voor de kampeer spullen en waar de fietsen gemakkelijk in kunnen, zodat ze veilig en droog staan tijdens de rit en ze niet achter op de camper hoeven. • wij hebben de camper zo volledig mogelijk ingericht, glazen, potten, pannen, borden en bestek etc, maar ook een paraplu en wasmiddel voor een handwasje. Een afwasteiltje en afwasmiddel, 2 lekker relaxstoelen met een grote en kleine tafel. En voor onder de luifel een mooi kleed voor op de grond. Achter in de garage zitten 2 stekkers, zodat je ook je accu van de electrische fiets(en) op kunt laden. Voor het toilet is voldoende "blauwe vloeistof" aanwezig. Normaal gesproken is dat voldoende voor de gehele vakantie. Net zoals tenminste 1 volledig gevulde gasfles. (de 2e fles is aangesloten en deels gebruikt). * en... om het nog comfortabeler te maken, zitten er achter 2 steunpoten onder de camper, zodat deze niet schommelt. Kortom, je hoeft in principe alleen je eigen beddengoed, kleding en etenswaren mee te nemen. (en als je camper komt halen, mag je de auto gerust bij ons laten staan. Wij hebben voldoende ruimte om hem te kunnen parkeren, zonder dat er iemand last van heeft) Wil je eerst zien waar mee je op reis gaat en of de camper wat voor jouw/jullie is? Kom dan gerust vrijblijvend langs. De koffie/thee staat altijd klaar. Voor meer info, bel gerust met 06-51572523 (ook op zondag) of kom langs in De Tike (na bij Drachten )

De belangrijke zaken

  • Minimumleeftijd huurder is 23 jaar
  • Geldig volledig rijbewijs vereist om te rijden
  • 2 slaapplaatsen in de camper
  • Van heeft handgeschakeld transmissie
  • Van heeft 4 veiligheidsgordels
  • Van is 6,9 m lang, 3 m hoog en 2,3 m breed
  • 7 dag minimumhuur
  • Haal je van op in De Tike
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Over de camper

Merk
Carrado
Model
T337
Jaar
2014
Lengte
6.900,00 mm
Hoogte
3.000,00 mm
Slaapplaatsen
2 intern
Veiligheidsgordels
4
Brandstoftype
Diesel
Brandstofverbruik
10,00 L/100km
Toegestaan gewicht
3499.0 kg

Voorzieningen

  • Achteruitrijcamera
  • Audio-installatie
  • Bluetooth
  • Cd
  • Centrale vergrendeling
  • Cruise control
  • Dakraam
  • Douche
  • Dubbele bodem
  • Dvd
  • Elektrische ramen
  • Extra accu
  • Fornuis
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Jerrycans voor water
  • Kabelhaspel
  • Kasten
  • Koelkast
  • Koelkast
  • Koelkast met ijsvak
  • Koffiezetapparaat
  • Luifel
  • Mp3
  • Navigatie
  • Oven
  • Oven
  • Rolgordijnen
  • Stuurbekrachtiging
  • Toilet
  • Tv
  • Usb
  • Verwarming
  • Vriezer
  • Wielkeggen
  • Zonnepanelen
  • Zonnescherm
  • Adapter
  • Airconditioning
  • Blu-ray
  • Dubbel glas
  • Hefdak / klapdak
  • Iphone
  • Koelbox
  • Krachtstroomaansluiting
  • Lederen bekleding
  • Line-in
  • Luchtvering
  • Mobiel campingtoilet
  • Mobiel gasfornuis
  • Originele california-uitrusting
  • Sat-systeem
  • Sneeuwkettingen
  • Stoelverwarming
  • Verwarmde vers- en afwatertanks
  • Voortent
  • Winterbanden

Beddengoed

  • Bedden niet inbegrepen

Veiligheidsinformatie

  • Brandblusser
  • Branddeken
  • Rookmelder
  • Koolmonoxide detector
  • Gps tracker

Locatie

De Camper van Symen bevindt zich in De Tike.

Exacte informatie over de locatie wordt verstrekt nadat de boeking is bevestigd.


Beschikbaarheid

februari tot maart 2026

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aanvullende informatie

Wij hebben onze camper vervangen door een jonge camper met zeer weinig kilometers. Nadat we deze hebben gekocht is deze volledig technisch gecheckt en weer goedgekeurd zodat jij veilig op vakantie kunt gaan. Zodra we er zelf mee op vakantie zijn, zullen we nog wat meer foto's van de camper maken en deze op de site zetten.


Huurregels

  • In onze camper mag niet worden gerookt.
  • Verder gaan wij er vanuit dat mocht er iets kleins stuk gaan wat altijd kan gebeuren dit eerlijk wordt gemeld, zodat wij het alvast kunnen regelen dat dit wordt gerepareerd als de camper terugkomt.
  • Wij doen dit voor de hobby en vinden het leuk om het mogelijk te maken dat mensen een geslaagde vakantie hebben met onze camper.
  • Huurder moet 23 jaar of ouder zijn.

Prijzen

Huurprijs
Vanaf € 115,00 per dag

Borg

De partijen komen overeen dat een borg moet worden betaald voor het bedrag van € 1.000,00. Je kunt de borg overmaken naar Symen of contant betalen, afhankelijk van wat je afspreekt. Bespreek dit rechtstreeks met Symen.


Annuleringen

Mild

  • 80% terugbetaling van de huurprijs tot 30 dagen voor reisbegin
  • 75% terugbetaling van de huurprijs vanaf 29 tot 8 dagen voor reisbegin
  • 70% terugbetaling van de huurprijs, 7 dagen of minder voor reisbegin
  • De 6.8% servicekosten worden niet terugbetaald

Foto's


3 recensies

5.0
  • PII
    5.0

    We hebben 8 hele mooie dagen gehad Prachtig weer. 2 nachten Hattem. 2 nachten Druten. 2 Nachten Neer en 2 nachten Hellendoor . De eerste keer kamperen. Maar we kwamen er achter dat het niet onze vakanties zijn. Na 45 jaar huwelijk. Goed dat we dit gedaan hebben. Misschien gaan we nog wel eens een weekje huren. Maar niet kopen. Was een mooie camper. Fijne eigenaars. Klant vriendelijk. Top.

  • Anneke
    5.0

    Geweldig gastvrije en warme ontvangst bij Esther en Symen! De camper is geweldig. Mooi, een grote keuken en zeer groot bed. Fietsen kunnen in de garage, erg handig. We hebben een week mogen genieten van deze camper en waren op elke camping de mooiste! Pronken met andermans veren noem je dat.

  • Rianne
    5.0

    De camper is van alle gemakken voorzien en erg netjes. We hebben een geweldige vakantie gehad!


Over de verhuurder

User Avatar
Eigendom van SymenLid sinds augustus 2020
3 recensies