Carrousel
The Cozy Camper
- Locatie en afstand
Amsterdam
- Prijs
- Van€ 53per dag
- Avatar

- Eigenaar
emanuela
- Beoordelingen
4.3 (4)
- Slaapplaatsen
4
Naar hoofdinhoud gegaan
Geverifieerde Eigenaar
Deze eigenaar is geverifieerd door ons team
4.3 sterren beoordeling
Gebaseerd op 4 beoordelingen
1 voertuigen
emanuela heeft deze voertuigen beschikbaar voor verhuur
Bernd
5.0
September 28, 2023
Zeer aangename ervaring. Zowel de camper als de uitleg waren top. Het is een fijn voertuig voorzien van alles wat we nodig hadden. Aanrader!
Merel
5.0
August 8, 2023
Het was een heerlijke camper en Emanuela en Richard zijn erg behulpzaam. Het was onze eerste keer dus we hadden in het begin wel wat vragen maar we zijn steeds goed geholpen. Voor ons was het een super ervaring :)
Janneke
5.0
July 15, 2022
We hebben een weekje gekampeerd met zijn 2en bij een festival met de Cozy camper. De keuken had alles wat we nodig hadden, de camper ziet er gezellig uit en de stoelen om mee buiten te zitten zitten heerlijk! Fijn voor de nacht om een wc aan boord te hebben! De douche hebben we niet gebruikt, er waren er voldoende op de camping. De bedden liggen prima, de grote spiegel in de badkamer is fijn en het contact met Emanuela en Richard ging heel soepel. Heel flexibel in halen/brengen en goed bereikbaar voor vragen. Zowel van tevoren als toen we op bestemming waren. Kortom, wij hebben een hele fijne week gehad in de Cozy Camper!
Bart
2.0
July 1, 2022
Deze camper niet huren en ik zou helemaal geen camper huren via deze site. Bij klachten wordt er helemaal niks voor je gedaan. Verhuurders geven ook niet thuis. Makkelijk geld verdienen zo.De camper is vies en er mankeert van alles. Scheurtje in het werkblad en die werd groter, rolgordijntje onderste bed zat vastgeplakt en daardoor konden we het raam niet openen. Buiten spiegel een gedeelte stuk. Raam bij de zithoek gedeeltelijk stuk. Op de site staat dat de watertanks gevuld zijn, dit was niet het geval. Geen kaasschaaf, geen broodmes. Het apparaatje waar koffie mee gemaakt kon worden was vies, dus niet gebruikt. Verder lagen er nog wat privespullen her en der.Ik snap dat als je er als eigenaar mee rijdt dat je het allemaal prima vindt. Op het moment dat je gaat verhuren lijkt het mij dat je zorgt dat het netjes en compleet is. de meter van de diesel bleef op vol staan, ook na 600 km. We wisten niet of hij stuk was of dat dit erbij hoorde. Toen we de camper terug brachten kwamen we, omdat mijn vrouw achter mij reed, erachter dat het achterlicht en remlicht het niet deed.